Я хочу, щоб яскравим цвітом планета чарувала нас

22 квітня міжнародна спільнота відзначає День Землі. Це символічне свято об’єднує жителів усієї планети у справі захисту навколишнього середовища та природних ресурсів, якими наділила нас природа.

З цієї нагоди у бібліотеці-філії села Шкарівка розпочала роботу творча майстерня для найменших читайликів книгозбірні. Активні читачі: Злата Тіхонова, Софійка Мошківська, Марія Оксененко, Діана Кондратюк, Анастасія та Тимофій Качало, Віталик Безкошевський взяли участь у творчому занятті «Я хочу, щоб яскравим цвітом планета чарувала нас».

За допомогою пензля та олівців діти долучились до міжнародної ініціативи, відтворюючи у своїх малюнках красу, унікальність, чарівність та неповторність планети Земля.

Тетяна Андрієвська.