• Ми найманці вкраїнської свободи…

  Ми найманці вкраїнської свободи… Ми найманці вкраїнської свободи… Ми найманці вкраїнської свободи… Ми найманці вкраїнської свободи… Ми найманці вкраїнської свободи…

  «Ми найманці вкраїнської свободи…» – таку назву має біобібліографічний покажчик, присвячений творчості поета-воїна, учасника російсько-української війни Андрія Кириченка, який підготували працівниці відділу методичної та бібліографічної роботи.
  У покажчику зібрані матеріали про життєвий і творчий шлях молодого письменника, його твори, а також статті з періодичних видань та посилання на інтернет ресурси.
  Під час презентації біобібліографічного покажчика Андрій Степанович зустрівся з читачами бібліотеки-філії №4 сімейного читання – шанувальниками його творчості.
  Завідувачка книгозбірнею Катерина Волинець познайомила присутніх з розділами покажчика: «Слово про письменника», «Творчий доробок письменника», «Матеріали про життя та творчість Андрія Кириченка», згадавши передмову до першої збірки «От така війна…» редакторки Олени Мокренчук. Відвідувачам було цікаво дізнатися про факти з біографії пана Андрія, його дитинство, а також період навчання у військовому виші, де він і почав писати вірші.
  Андрій Степанович розповів про кожну книгу, історії написання та видання, прочитав вірші, надруковані у цих збірках. Майстерним декламуванням своїх поезій, автор зачарував присутніх, адже кожен вірш викликав велику хвилю емоцій і переживань. Прийшлася до душі і громадянська, і любовна, і пейзажна лірика поета. У своїй розповіді, говорячи про ветеранську військову літературу, він наголосив, що головне для нього, донести правду про те, що бачив, що важливо і що має право на життя.
  Своїм баченням і відчуттям творчості Андрія Кириченка поділися Жанна Харченко, Людмила Плохотнюк, Лідія Анікєєва, Наталія Казанчук.
  Готуються до друку ще дві збірки віршів та новел письменника, які з нетерпінням чекають читачі. Нові видання обов’язково будуть презентовані в бібліотеках громади.
   

  Катерина Волинець.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше