• Письменники Білоцерківщини – дітям

Письменники Білоцерківщини – дітям Письменники Білоцерківщини – дітям Письменники Білоцерківщини – дітям Письменники Білоцерківщини – дітям Письменники Білоцерківщини – дітям

У рамках Тижня дитячого читання на зустріч з читачами бібліотеки-філії №4 сімейного читання завітав член Національної спілки письменників України, поет-гуморист, вчитель, наставник літературно обдарованих дітей Володимир Іванович Дідківський.

Учасники заходу ознайомились із творчістю Володимира Івановича, який прочитав присутнім нові власні твори та вірші своїх вихованців.

Читачі залюбки підбирали рими до віршів, слухали пісні на слова пана Володимира у виконанні Людмили Шестак та дитячого колективу ЦПО «Соняшник».

Бібліотекарка Юлія Харченко розповіла присутнім про письменників-краян, які писали і пишуть для дітей: Таїну Братченко, Анатолія Гая, Андрія Гудиму, Володимира Іванціва, Віктора Євтушенка, Віктора Міняйла, Ніну Опанасенко, Петра Розвозчика, Федора Юдицького. Їхні книги були представлені на виставці «Письменники Білоцерківщини – дітям».

Володимир Іванович закликав учасників заходу розвивати образне мислення, творчу уяву та пробувати писати власні твори.

Катерина Волинець.