• Разом до країни віршів

Разом до країни віршів Разом до країни віршів Разом до країни віршів Разом до країни віршів Разом до країни віршів

В рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» працівниці бібліотеки-філії №2 разом зі шкільною бібліотекаркою підготували для читачів – другокласників Білоцерківської гімназії-початкової школи №13 поетичну подорож «Разом до країни віршів».

Дітвора залюбки декламувала вірші. Юні читайлики отримали задоволення від римування, граючи у гру «Вчимося бути поетами» та, як справжнісінькі знавці, активно відгадували віршовані загадки. Під час гри «Буріме» малечі дуже сподобалося складати власні вірші, майстерно поєднуючи рядки в одне ціле.

Також бібліотекарка Тетяна Матвієнко запропонувала читачам продемонструвати свої творчі здібності під час завдань «Доповни прислів’я», «Схожі хвостики», «Будівельник». Наприкінці заходу дітлахи створили колаж «Поезія проти війни».

Світлана Линник.