• Міняю вірш на подарунок

Міняю вірш на подарунок Міняю вірш на подарунок

Поезія... Таке коротке і змістовне слово! Вона і втішить, і пригорне, і приголубить. Поетичне слово здатне проникати в таємниці людської душі, допомагає спілкуванню, розширює кругозір.

Відлунням акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» пройшов день поезії в гуртожитку ЗП(ПТ)о Білоцерківський професійний коледж. Відзначали його по-особливому читацькою лотереєю «Міняю вірш на подарунок», яку підготували для здобувачів освіти працівники бібліотеки-філії №3 разом з вихователькою Галиною Кригіною.

Тішить, що було багато бажаючих прочитати свою улюблену поезію. Вірші звучали неабияк чуттєво та щиро, особливо, коли йшлося про дім, родину, Україну, мир. Кожен отримав маленький приз у вигляді смайлика з поетичним висловом про щастя.

Задоволені були всі!

Наталія Добровольська.