• «О жінко! І реальність, й світла мріє…»

«О жінко! І реальність, й світла мріє…» «О жінко! І реальність, й світла мріє…» «О жінко! І реальність, й світла мріє…» «О жінко! І реальність, й світла мріє…» «О жінко! І реальність, й світла мріє…»

20 березня у виставковій залі бібліотеки-філії №5 в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» відбулося літературно-мистецьке свято «О жінко! І реальність, й світла мріє…». Білоцерківці та жителі громади зібралися на зустріч із надзвичайно цікавою людиною, відомою письменницею-краянкою Тетяною Тезіславівною Строкач.

Протягом заходу лунала поезія пані Тетяни у виконанні юних акторів театральної студії «Пролог» центру позашкільної освіти «Соняшник» (кер. Тетяна Яковенко). Привітати пані Тетяну завітали і маленькі читайлики, учні 4-Б класу гімназії-початкової школи №11, які є відданими фанатами творчості письменниці. Гостями на святі була родина Ненашевих: Олена Ненашева та її донечки – Цвітана та Зоряна, які теж порадували пані Тетяну виконанням віршиків для найменших. Привітати бабусю завітали і онучки Тетяни Тезіславівни – Улянка та Аліса.

Не могли оминути увагою такий захід і таку цікаву особистість представники влади, офіційних установ, шкільних та бібліотечних колективів, друзі та колеги. З вітальним словом та щирими побажаннями творчих успіхів до Тетяни Тезіславівни звернулися: заступник очильниці управління культури і туризму Білоцерківської міської ради Роман Бичек; директорка КЗ БМР Білоцерківська міська централізована бібліотечна система ім. П.Красножона Раїса Григоренко; депутатка міської ради та директорка Білоцерківської школи мистецтв №1 ім. Ю.Павленка Леся Крижишевська; педагогиня та волонтерка Лілія Бойко; директорка благодійного фонду «Відкриті долоньки» Анна Юрченко; директорка БФ «Свідома Україна» та керівниця агенції «Творчі викрутаси» Ксенія Оранська; заслужена працівниця культури України Людмила Поліщук; завідувачки бібліотеками Білої Церкви: Олена Корнієнко, Світлана Хмільова, Надія Гаврилова, Тетяна Качанова, Катерина Волинець; завідувачка бібліотекою Білоцерківської гімназії-початкової школи №5 Ганна Нагорна та бібліотекар Білоцерківської-початкової школи №23 Віта Захарчук; майстриня та керівниця творчої студії петриківського розпису «Азалія» Людмила Красницька-Луцик. Приємним сюрпризом став виступ поета-краянина, фронтовика Андрія Кириченка.

Свято, не було б святом без музичних сюрпризів та пісень. Своїми талантами щедро ділилися вихованці школи мистецтв №1. Українську народну пісню «Гречаники» виконала Соломія Старинко, а пісня «Україна Переможе» прозвучала у виконанні Павла Гальчуса. Усі присутні насолодилися музичним номером у виконанні Олеся Свінціцького, який виконав на ксилофоні композиції «Чардаш» В. Монті та «Ватра» А. Матвійчука.

У виконанні хорового колективу «Вербиченька» прозвучали пісні «Дорога до мами» і «Тумани» на слова Тетяни Строкач, присвячені найріднішій людині у світі – матусі.

Наприкінці заходу пані Тетяна радо прочитала гостям заходу свою нову патріотичну казочку «Як ниточки перемогу здобували», яка здобула перемогу у конкурсі віршованої казки «Казковий катрен» та вірші.

Увазі присутніх була запропонована книжкова виставка творчого доробку письменниці «Ділитися любов’ю добрий знак!». Окрім поезії білоцерківці мали змогу насолодитися виставкою: ляльками, ляльками-мотанками, янголятами, які власноруч створила Тетяна Тезіславівна.

Власна інформація.