• “Україна читає дітям”

          29 вересня у рамках Національного проекту «Україна читає дітям» у бібліотеці-філії №2 відбулася зустріч учнів 6 класу ЗОШ №11 з письменницею Таїною Іванівною Братченко.
          Вона розповіла дітям, що вміння писати розвивалось у неї ще зі школи, коли старанно писала твори. Тривалий час працювала в різних виданнях міста, друкувалась майже у всіх місцевих газетах.  Працюючи журналістом, доводилось бувати у багатьох містах, спілкуватися з  людьми різних професій і робити нотатки в своєму щоденнику. Пізніше дещо з цього матеріалу було використано для написання книг. Вже сім книг вийшло з під її пера,  дві з них дитячі. У своїй розмові Таїна Іванівна більше звернула увагу на книгу «Бабусині оповідки». В основу якої  лягли народні повір’я та бувальщини, розповіді її бабусі та інших людей, з якими доводилось їй спілкуватися. Зачитувала з цієї книги оповідки і супроводжувала їх коментарем, розповідаючи про святкування народних свят і знайомлячи з фольклором наших предків.
          Зустріч закінчилась запитаннями дітей і закликом письменниці читати, розвивати свої творчі  здібності і таланти, любити рідну мову .


    Галина Стадник,  зав. філією №2.

    Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше