• Доторкнися Тарасовим словом до серця

Доторкнися Тарасовим словом до серця Доторкнися Тарасовим словом до серця Доторкнися Тарасовим словом до серця Доторкнися Тарасовим словом до серця

Щороку традиційно працівники бібліотеки-філії №6 разом із читачами зустрічають прихід весни проведенням конкурсу читців, присвяченого пам’яті видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Конкурс проводиться з метою вшанування та популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виявлення творчо обдарованих дітей.

Недаремно доля подарувала нам Кобзаря саме навесні, коли пробуджується природа, адже Шевченко також пробудив український народ, нашу національну свідомість. Шевченківська поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу, а сьогодні вона на вустах у кожного українця як символ боротьби за волю.

Цьогорічний конкурс «На струнах Кобзаревої душі», проходив у рамках відзначення 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

У конкурсі взяли участь 22 читачі бібліотеки, учніБілоцерківської початкової школи №23. Захід відбувся у святково прикрашеній залі, а всі конкурсанти були вдягнені в українські вишиванки.

Під час декламації на конкурсі пролунала значна кількість творів Кобзаря: «Сонце гріє. Вітер віє», «Світає», «Садок вишневий біля хати», «Зацвіла в долині червона калина», «Заповіт», «Доле, моя, доле», «Смійся лютий враже», «Подивіться на рай тихий», «І досі сниться під горою»… Читці продемонстрували доволі оригінальні підходи до декламації, завдяки яким твори Шевченка були насичені індивідуальним емоційним забарвленням. Діти зуміли розкрити красу поетичного слова Т.Шевченка.Приємно усвідомлювати, що серед наших читачів багато талантів.

Журі, у складі: Валентина Жабська – заступник директора з навчально-виховної роботи, Надія Гаврилова – завідувачка бібліотекою-філією №6, Віта Захарчук – бібліотекарка шкільної бібліотеки, нелегко було визначити кращих серед конкурсантів. Там все ж, дипломантами конкурсу стали:

І місце – Альона Ващенко, Єва Федоренко;

ІІ місце – Артем Мачин, Каміла Бойко;

ІІІ місце – Соломія Литвинська, Ольга Замастеренко.

Заохочувальні призи отримали – Мілана Михайлівська і АнастасіяНестерук.

Всі учасники конкурсу отримали солодощі та грамоти за участь від бібліотечних фахівчинь.

Переможці конкурсу візьмуть участь у міському онлайн конкурсі читців творів Т.Г. Шевченка «Тараса думки будуть жити віки».

Учасники конкурсу вшанували пам’ять Великого Кобзаря, продемонстрували не лише свої знання поезії Т.Г. Шевченка, а й здібності, талант, артистизм, вміння декламувати вірші, передавати їх настрій.

Людмила Романюк.