• «Квіти серед квітів»-2024

«Квіти серед квітів»-2024 «Квіти серед квітів»-2024 «Квіти серед квітів»-2024 «Квіти серед квітів»-2024 «Квіти серед квітів»-2024

Весна – це тепло сонячних днів, спів птахів, надія на відродження, краса квітів. Саме весні присвячена виставка картин «Квіти серед квітів», відкриття якої відбулося у виставковій залі при бібліотеці-філії №5.

У виставці-конкурсі, попри все розмаїття представлених картин, традиційно журі визначає кращі роботи серед жінок художниць в двох номінаціях «Портрет» та «Натюрморт».

У номінації «Портрет» кращими стали: Олена Яросевич, робота «Непереможна»; Яна Каплінська, робота «Донечка»; Ніна Іванова, робота «Донька Оленка».

У номінації «Натюрморт» відзначені: Тетяна Сухачова за роботу «Троянда», Людмила Діденко за роботу «Піони», Тетяна Фокіна за роботу «Весняний сад».

Відзначені художниці та їхні роботи різні за характером, але їх об’єднує любов до життя.

В роботі Олени Яросевич «Нескорена» зображена українська жінка. В кожному мазку художниці світиться її сила характеру, впевненість рішучість, незламність.

Милуючись роботою Яни Каплінської «Донечка» відчувається щастя,затишок, спокій дівчинки, яка в руках тримає свого вірного друга – пухнастика.

Картина Ніни Іванової «Донька Оленка» викликає почуття чистоти й недоторканості. Художниця зобразила ніжну, тендітну, вишукану дівчину, яка замріяно милується красою троянд.

Картина Тетяни Сухачової «Троянда» виконана в неймовірно складній техніці «тромпльой», з французької – обманка, викликає неймовірне відчуття об’єму, найтендітніше зображення 3Д.

Дивлячись на картину Людмили Діденко «Півонії», відчуваєш її аромат. Робота художниці світла, наповнена повітрям, відчуттям легкості.

Картина Тетяни Фокіної «Весняний сад» викликає душевний трепет, який буває лише весною. Кожна квітка, намальована на цій картині дарує радість, насолоду від багатства і розкоші природи.

Заступник начальника управління культури і туризму Білоцерківської міської ради Роман Бичек привітав присутніх із чудовою виставкою, подякував митцям за весняний подарунок для містян та вручив переможцям конкурсу квіти, дипломи та подарунки.

Під час заходу у виставковій залі звучали музичні твори у виконанні ансамблю баяністів школи мистецтв №4 під керівництвом Тетяни Субот.

Виставка діятиме до 20 березня, за адресою: просп. Незалежності,55.

Любов Михайлюк.