• Зустріч з письменником-краянином Володимиром Дідківським

  Зустріч з письменником-краянином Володимиром Дідківським Зустріч з письменником-краянином Володимиром Дідківським Зустріч з письменником-краянином Володимиром Дідківським Зустріч з письменником-краянином Володимиром Дідківським

  До Всесвітнього дня письменника, який відзначається щорічно третього березня, працівниці центральної бібліотеки для дітей організували та провели зустріч читачів – семикласників гімназії-початкової школи №11 з письменником-краянином Володимиром Дідківським.

  Відкрила захід завідувачка книгозбірнею Олена Корнієнко, яка розповіла юним читачам про життєвий та творчий шлях письменника. Вірші пана Володимира пронизані любов’ю до України, рідного краю, щирих та працьовитих людей, воїнів-захисників рідної землі.

  Володимир Дідківський – член Національної спілки письменників України, лавреат обласної літературної премії ім. Г.Косинки та Білоцерківської міської літературно-мистецької премії ім. І.Нечуя-Левицького, талановитий майстер поетичного слова.

  Володимир Іванович – учитель за освітою і покликанням, тому діалог з дітьми був щирим і невимушеним. Присутні ставили письменникові багато запитань: «З якого віку почали писати?», «Як народжуються ваші вірші?», «Що сприяло бажанню вперше викласти свої геніальні думки на папір?», «Яка ваша улюблена книга?», «Який період у житті для вас був найбільш цікавим та захоплюючим?», «Прочитайте одну із своїх улюблених поезій, розкажіть історію її створення»...

  І Володимир Дідківський читав і читав власні поетичні твори, пронизані глибоким розумінням філософії життя, призначення людини на Землі. Підлітки емоційно сприймали поезії автора, що звучать по-сучасному, переплітаються з критичною оцінкою подій, стурбованістю про сьогодення, несприйнятливістю людської байдужості, зради, підлості. Не залишила байдужими слухачів й інтимна лірика майстра слова. Коли ж поет перейшов до читання гуморесок, то дитяча аудиторія щоразу вибухала голосним сміхом.

  А потім семикласники із задоволенням підбирали рими до запропонованих поетичних рядків, відгадували авторські загадки та пообіцяли написати власні вірші до наступної зустрічі з письменником.

  Бібліотекарка Тетяна Бєлєнька познайомила школярів з творчим доробком майстра слова, автора понад десяти поетичних збірок, серед яких найвідоміші: «Всім по шматочку», «Ярмо», «Дзвін», «Люстрація», «Реформатори», «Аби не гірше», «Став учитель депутатом», що були представлені на виставці «Поетичне слово майстра гумору».

  Володимир Дідківський побажав школярам читати кожного дня, бо «у книгах є не лише мудрість, а й безліч взірців для створення себе майбутнього».

  На завершення заходу гімназисти щиро віддячили гучними оплесками земляку-поету за теплу зустріч, приємне спілкування й побажали міцного здоров’я, родинного тепла, достатку, довголіття, творчого натхнення і головне – миру.

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше