• Добрі справи союзанок

  Жінки міського відділення “Союзу українок” на чолі із заслуженим діячем мистецтв
  України Тамарою Павленко підготували для студентської та шкільної молоді, вчителів, широкого загалу цікаві тематичні заходи. Більшість із них уже змогли оцінити слухачі.
  Це: “Жінки в історії України”, “Національне виховання в педагогічних принципах української просвітительки Софії Русової”, “Українська Сафо - Маруся Чурай”, “Буйноцвіття таланту народної художниці Катерини Білокур”, “Українська доля вишита на рушнику” з досить багатою виставкою рушників.
  А нещодавно “СУ” спільно з міською центральною бібліотекою для дорослих (завідуюча Л.Ф.Чупак) провели науково-практичну конференцію з ілюстраціями картин, музичних та поетичних творів: “Видатний митець - Т.Г.Шевченко”. Вступне слово з глибоким аналізом теми зробила голова “СУ” школи мистецтв №1 Леся Крижешевська.
  Про українську народну пісню, як джерело поезії Т. Шевченка, розповіла молода союзянка Інна Ситніченко.З дослідженням “Українська народна пісня у творчості і
  “Кобзаря” виступила Людмила Лень. Про музичну Шевченкініану розповіла Наталя
  Акастьолова. Вокальні твори ілюструвала Жанна Коржакова. Із розповіді Тамари Павленко слухачі дізнались про нові дослідження і відкриття вчених у біографії видатного поета, про його всебічну обдарованість та інтелігентність. Цікавим був також виступ голови міськрайонної організації Народного Руху України О. Мамалиґи. Вінемоційно, виразно прочитав уривки з поеми Т. Шевченка “Гайдамаки”.
  Публіка, а це були студенти м‘ясо-молочного коледжу, учні гімназії №1, вчителі, бібліотечні працівники, з увагою і відвертим захопленням сприйняли цей захід, бо не пошкодували оплесків і теплих слів подяки.

  Ольга Дмитренко  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше