• Письменники, які відкрили світу Україну

Письменники, які відкрили світу Україну Письменники, які відкрили світу Україну

Для членкинь клубу "Вікторія" працівники центральної бібліотеки для дорослих провели літературний калейдоскоп «Письменники, які відкрили світу Україну».

Завідувачка відділом обслуговування книгозбірні Людмила Чупак познайомила присутніх з творчим спадком відомих українських письменників, народжених в лютому. Саме завдячуючи їхній творчості українська література стала впізнаною у всьому світі.

Зокрема, бібліотекарка зупинилася на постатях поета і байкаря Євгена Гребінки, талановитого прозаїка доби Розстріляного відродження Валер’яна Підмогильного, поета-лірика, мовною культурою якого захоплювався Іван Франко, Володимира Самійленка, «співця української історії» Володимира Малика, талановитої письменниці, перекладачки і фольклористки Лесі Українки, ім’я якої входить до переліку найвідоміших жінок України. Розповідь пані Людмили супроводжувалася відеокліпами на романс «Очі чорні» Євгена Гребінки та вірш «Українська мова» Володимира Самійленка.

Присутніх зацікавили буктрейлери на романи «Місто» Валер’яна Підмогильного і «Черлені щити» Володимира Малика та уривки з мультсеріалу «Мавка. Лісова пісня» Лесі Українки, які продемонструвала завідуюча сектором книгозбірні Олена Стельмах.

Людмила Чупак.