Матеріали засідання краєзнавчого клубу «Хронос»

Вийшли друком матеріали грудневого засідання краєзнавчого клубу «Хронос» Зошит ХХІV, яке проводилося у дистанційному режимі. До видання увійшли статті Володимира Павлюченка «Підземні пам’ятки у межах Білої Церкви», Євгена Чернецького «Перетворення Володимира Івановича Темнова на Володимира Павловича Линника у світі джерел», Олександра Ярмоли та Катерини Великої «Сторінки життя педагога та краєзнавця Федота Микитовича Іванова», Олександра Мартиненка та Олени Поліщук «Юрій Григорович Борисов – агроном з родинного кола Косачів», Сергія Берлаки «Парк Слави: історія створення та реконструкцій», Анатолія Бондаря «Стан енергетики та газифікації Білої Церкви в 1944-1953 роках», Сергія Різника «Спостереження за археологічно-пошуковими роботами в м.Біла Церква влітку 2023 року».

З виданням можна буде ознайомитися у бібліотеках міста.