• Мрійники та винахідники

  Мрійники та винахідники Мрійники та винахідники Мрійники та винахідники Мрійники та винахідники

  Історія людства – це історія винаходів та відкриттів. Якось Ейнштейна запитали, як з'являються відкриття, які змінюють світ. Вчений ненадовго замислився і відповів: «Дуже просто. Всі знають, що зробити це неможливо. Серед них трапляється один дивак, котрий цього не знає. Він і робить винахід». Приблизно так чинять і діти. У них мало життєвого досвіду і їхня допитливість підштовхує до нестандартних рішень.

  Про дітей-винахідників та винаходи, якими користується усе людство, розповіли сьогодні бібліотекарки бібліотеки-філії №4 сімейного читання учням 5-Г класу Білоцерківського природничо-математичного ліцею-гімназії № 16. День дитячих винаходів відзначають 17 січня, у день народження юного дослідника Бенджаміна Франкліна, який став одним з найвідоміших політиків США.

  Дітям було дуже цікаво, що ж такого понавигадували юні винахідники України і всього світу. П’ятикласники дізналися, що такі речі, як батут, шрифт Брайля, хутряні навушники, калькулятор, фруктовий лід, пластилін та багато інших, звичних для нас предметів, придумали діти.

  Цікавою і пізнавальною виявилася гра «Предки – нащадки». Бібліотекарі демонстрували побутові речі минулого, а діти шукали серед запропонованих зображень сучасний аналог.

  Перелік винаходів, авторами яких є діти, можна продовжувати до нескінченності, адже юні таланти постійно щось вигадують і за підтримки дорослих втілюють свої фантастичні ідеї у життя.

   

  Світлана Могорит

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше