• Я помщуся світу любов’ю

  Я помщуся світу любов’ю Я помщуся світу любов’ю Я помщуся світу любов’ю

  9 січня 2024 року виповнюється 100 років від дня народження видатного кінорежисера Сергія Параджанова. Працівники бібліотеки-філії №3 видатному митцю, світовому та могутньому таланту, визначному вірменському і українському кінорежисеру, народному артисту УРСР, лауреату Державної премії України імені Тараса Шевченка присвятили День інформації «Я помщуся світу любов’ю».

  Про визнання і славу, тюремне ув’язнення, обмеження у творчості, замовчування успіху упродовж 15 років, кінематографію і особисте життя говорили читачі під час години цікавої розповіді «Злет, трагедія, вічність». Відео «Біографія Сергія Параджанова» доповнило розповідь.

  Непересічний та епатажний, щедрий та вимогливий, людина з почуттям гумору і значущим талантом, який він реалізовував упродовж життя, присвятивши Україні 32 роки. Таким постав перед користувачами книгозбірні Сергій Йосипович під час інформаційної бесіди «Невідомі факти про Параджанова».

  З великим задоволенням відвідувачі філії переглянули епізоди кінофільму «Тіні забутих предків».

  В читальній залі бібліотеки розгорнуто книжкову виставку «Сценарії життя», на якій презентовані інформаційні матеріали про життєвий і творчий шлях Сергія Йосиповича Параджанова. Окремий розділ виставки «Тіні забутих предків» розповідає про роботу над фільмом.

  Параджанов казав: «Україна – це моя батьківщина, це моя друга батьківщина. Там я створив свій перший шедевр «Тіні забутих предків», там я став генієм, там у мене народився син».

  Актуальним залишається вислів Сергія Параджанова: «Хай живе Україна!».

   

  Наталія Добровольська.

   

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше