• Таїна Братченко презентувала нову книгу

      Кажуть, що долі людські як і путі Господні, несповідимі. Кожному дано пройти відміряний шлях. Який нічим не схожий на чийсь інший.
      Мабуть саме для того, щоб підтвердити ці прописні істини і вийшла у світ книга талановитої журналістки і письменниці Таїни Раєвської (Братченко) “Лабіринти долі”, презентація якої відбулася 14 вересня у центральній міській бібліотеці.
      Ведучий, він же редактор видання В.П.Іванців, привітав пані Тетяну з такою подією і висловив свої, тільки йому притаманні міркування.
      Про те, що книга займе гідне місце в літературі і обов’язково знайде свого читача, підкреслювали у своїх виступах бібліотечні працівники Ніна Сорокун, Мирослава Янчук, Наталія Семененко, адже всі оповідання збірки – це справжні теплі історії про одвічні людські істини – кохання і самотність, розбиті серця і щасливі миті. А Тетяна Кириленко і Валентина Шевчук на прохання авторки ще й зачитали улюблені її оповідання.
      Трохи прискіпливішими, але в цілому схвальними були і виступи колег по перу. Андрій Гудима, Галина Невінчана, Віктор Євтушенко, Анатолій Кульчицький не просто оцінили прочитане, але й дали слушні творчі поради.
      Оригінальності презентації додав також виступ вокального ансамблю “Калина” міської ЦБС.
      На останок слово взяла Таїна Іванівна, яка з букетом подарованих квітів виглядала схвильованою і щасливою.
      Думаю, що цю книгу чекає щасливе майбутнє, адже вона, як і її авторка несе в собі позитивну енергетику, світле і добре начало.


  Наталія Семененко, провідний бібліотекар ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше