• Зустріч у бібліотеці-філії села Скребиші

Зустріч у бібліотеці-філії села Скребиші Зустріч у бібліотеці-філії села Скребиші Зустріч у бібліотеці-філії села Скребиші Зустріч у бібліотеці-філії села Скребиші

Бібліотекарка філії села Скребиші організувала та провела у книгозбірні та Скребишівській гімназії-початковій школі зустріч читачів з поліцейським громади та працівниками ювенальної поліції.

До бібліотеки завітали читачі – учні 8-9-х класів, які розглянули тему «Насильство в сім’ї». Правоохоронці розповіли про види домашнього насильства та як з ними боротися.

В гімназії у діалозі з поліцейськими брали участь учні 1-4-х класів. Учасники заходу разом пригадали правила дорожнього руху.

Юні скребишівці подякували гостям за цікаві та змістовні зустрічі та передали невеличкі подарунки для воєнізованого підрозділу Департаменту поліції особливого призначення – об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють», бійці якої дають відсіч російським окупантам на передовій.

Валентина Олексієнко.