• Симфонія почуттів

         14 вересня при малій виставковій залі бібліотеки-філії №3 для широкого кола користувачів Залізничного селища було відкрито виставку-хобі «Симфонія почуттів». Всі 10 робіт «Пробудження», «Пристрасть», «Ніжність», «Кохання», «Вірність», «Гармонія», «Радість», «Літо», «Осінь», «Весна» створені власноруч бібліотекарем ІІ категорії нашої книгозбірні – Кравчук Лесею Володимирівною. Вишиті вони атласними стрічками.
         Історія стрічок стартує ще з античної Греції, а вишивку ними вигадали французькі аристократи. Одним з перших прихильників цього рукоділля був король Людовик ХІ, який прикрашав стрічками навіть своє взуття і закликав королівський двір одягатись оригінально та з фантазією.
  Це вже зараз про вишивку стрічками наша колега Леся Кравчук знає все, адже ніколи не припиняє навчатись і навчає цьому інших.
         «Троянди цвіт розкішний» – таку назву мали два майстер-класи, які було проведено для учнів ВЗОШ№6 і ЗОШ№15. Дівчата і хлопці залюбки укладали вручну і вже готові закріплювали на полотні гарні троянди, які можна використовувати як оздоби подушок, одягу, картин. Скрізь вони надзвичайно ефектні. Просто шедеври! А ще юнки приміряли на свої тендітні плечі стильну сумку, оздоблену стрічками. Юні користувачі були задоволені можливістю не тільки відвідати бібліотеку, але й отримати нові знання та навики роботи із стрічками.
         Ми і наші користувачі звикли бачити Лесю Володимирівну за робочими буднями, і ніколи не думали про те, яку симфонію почуттів виношує її душа, викладена в її роботах. Головне, як стверджує наша мисткиня, мати бажання створити задум в своїй уяві, а втілити в життя – справа техніки.
  Приєднуйтесь до нас, фантазуйте, творіть, дивуйте!

                   Тетяна Драбинко, провідний бібліотекар бібліотеки-філії №3.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше