• Миколай на землю сходить і дива усюди творить

  Миколай на землю сходить і дива усюди творить Миколай на землю сходить і дива усюди творить Миколай на землю сходить і дива усюди творить Миколай на землю сходить і дива усюди творить Миколай на землю сходить і дива усюди творить

  День Святого Миколая починає череду чарівних зимових свят і з дитинства дарує нам віру у справжнє диво.

  По-справжньому чарівне та незабутнє свято «Миколай на землю сходить і дива усюди творить» відбулося 5 грудня у центральній бібліотеці для дітей.

  На гостей чекали безліч конкурсів та розваг від пані Зими (бібліотекарки Лариси Олійник), участь у яких подарувала відвідувачам гарний настрій.

  На початку свята завідувачка книгозбірнею Олена Корнієнко привітала маленьких читайликів із прийдешнім святом та побажала, щоб кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая.

  Діти із задоволенням переглянули добрий та повчальний мультик «Святий Миколай», в якому побачили офіс Миколая, звідки чарівник відправляється розвозити подарунки, а після дружньо відповідали на запитання вікторини.

  Весела конкурсно-розважальна програма з ребусами, зимовими та новорічними загадками, кросвордом «Чудотворець», танцями, руханками захопила малят. За кожне виконане завдання хлопчики та дівчатка отримували зірочки із літерами, з яких склали слово «Смаколик».

  В творчу креатив-мастерку «Створи свого миколайчика» запросила учасників заходу майстриня Ірина Дмитрук. Діти захопилися розфарбовуванням смаколиків кондитерською глазур’ю. Миколайчики вийшли неймовірно гарні і найголовніше – смачні.

  Літературна композиція у виконанні учнів відділення театрального мистецтва школи мистецтв імені Якова Яциневича: Анастасії Дзяхар, Анастасії Гангали (керівник Лариса Приходько), в якій прозвучали вірші Олени Богуцької «Лопатий сніг нагнув додолу віти», Олесі Василенко «Я – українка» та уривки з дитячих листів до святого Миколая з проханнями миру та перемоги, зворушила всіх присутніх у залі.

  Музичний супровід з веселих дитячих пісеньок створив святкову атмосферу тепла та затишку.

  Світлана Шалагіна.



  Поділись з друзями:



Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше