• Царівна української літератури

  Царівна української літератури

  27 листопада виповнюється 160 років від дня народження видатної української письменниці-модерністки, майстрині драматичної оповіді Ольги Юліанівни Кобилянської.

  До цієї дати у бібліотеці-філії села Вільна Тарасівка для користувачів книгозбірні було проведено літературний портрет «Ольга Кобилянська – царівна української літератури».

  Бібліотекарка нагадала присутнім про те, що Ольга Кобилянська – авторка повістей, численних оповідань, новел, нарисів про життя, – людина незвичайної долі, яка заслужила всенародну пошану, любов і визнання.

  Майбутня письменниця з раннього дитинства самостійно здобувала знання, служила словом своєму народові та піднялася до вершин світового мистецтва.

  Майстриня драматичних повістей та оповідань у своїх творах торкалася питань утиску українського жіноцтва, кризового становища села, етики та моральної досконалості людини в умовах насильства та соціальної несправедливості.

  Художня спадщина Ольги Кобилянської збагатила духовну скарбницю українського народу.

  Також до дня народження видатної української письменниці Ольги Кобилянської у книгозбірні оформлено виставку-нагадування «Царівна української літератури».

   

  Раїса Лисак.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше