• Виставка робіт юних художників «Я люблю Білу Церкву» відкрилася в бібліотеці-філії №1 для дітей

  Виставка робіт юних художників «Я люблю Білу Церкву» відкрилася в бібліотеці-філії №1 для дітей Виставка робіт юних художників «Я люблю Білу Церкву» відкрилася в бібліотеці-філії №1 для дітей Виставка робіт юних художників «Я люблю Білу Церкву» відкрилася в бібліотеці-філії №1 для дітей Виставка робіт юних художників «Я люблю Білу Церкву» відкрилася в бібліотеці-філії №1 для дітей Виставка робіт юних художників «Я люблю Білу Церкву» відкрилася в бібліотеці-філії №1 для дітей

  «Я люблю Білу Церкву» – під такою назвою в бібліотеці-філії №1 для дітей наразі діє виставка художніх робіт учнів класу образотворчого мистецтва викладача Олени Яросевич Білоцерківської школи мистецтв №1 ім. Ю.Павленка.

  Більше сотні цікавих, незвичайних малюнків – освідчень в любові до міста та казкові паперові будиночки стали яскравою окрасою читальної зали книгозбірні. Будинки, храми, вулиці, площі, парки Білої Церкви на малюнках заграли веселковими барвами.

  На відкриття виставки завітали юні художники зі своїми рідними та друзями, які неабияк тішилися з власної причетності до цього невеличкого святкового дійства, адже для когось із дітлахів участь у такій виставці є дебютною.

  З вітальним словом до юних митців звернулася депутатка Білоцерківської міської ради, директорка школи мистецтв №1 ім. Ю.Павленка Леся Крижешевська. Вона поділилася захопленням творчими здібностями дітлахів та звернула увагу на художній й педагогічний талант їхнього викладача – Олени Яросевич.

  «Оскільки юними художниками було створено надзвичайно багато гарних робіт, присвячених рідному місту, виникла ідея об’єднати їх у виставку», − розповіла Олена Миколаївна.

  Пісенний подарунок учасникам дійства зробили учні вокального відділу Білоцерківської школи мистецтв №1 ім. Ю.Павленка Павло Гальчус та Микола Гончар (викладач Леся Крижешевська, концертмейстер Ірина Дорошенко). У їхньому виконанні прозвучали пісні «Пісня про Білу Церкву» (муз. Т.Павленко, сл. В.Іванців) та «Україна переможе!» (муз. і сл. О.Пономарьов). Усі присутні охоче підспівували юним артистам.

  Отримавши позитивні емоції, учасники виставки ще довго розглядали художні витвори, ділилися враженнями, планами на майбутнє. «Мені сьогодні так хочеться усіх обійняти!», − сказала наостанок юна художниця Єва Власенко.

  Любі друзі, запрошуємо й вас на побачення з рідним містом та на знайомство з творчістю надзвичайно талановитих юних білоцерківців!

   

  Тетяна Качанова.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше