• Що я знаю про Голодомор

Що я знаю про Голодомор Що я знаю про Голодомор Що я знаю про Голодомор

23 листопада фахівчині книгозбірні №3 до 90-х роковин жертв Голодоморів провели годину  пам’яті «Що я знаю про Голодомор?» для читачів – учнів 7-А класу Білоцерківської гімназії початкової школи №15 (класний керівник Лариса Ніколайчук).

Бібліотекарки розповіли дітям про причини виникнення голоду в Україні, про те, як люди намагалися вижити в жахливих умовах радянщини. Як боролися і як не могли побороти головного ворога – смерть.

Семикласники читали поезії Олександра Виговського, Віри Кадюк, Михайла Будлянського.

Працівниці філії представили учасникам заходу коментований огляд книжкової виставки-інсталяції «Не втихне біль голодомору». Присутні прослухали уривки із романів Уласа Самчука «Марія», Василя Барки «Жовтий князь», Євгена Пашковського «Осінь для ангела» та переглянули мультиплікаційний фільм «Голодний Дух». Найбільше вразили дітей спогади жителів Білої Церкви та Білоцерківщини, зібрані в книзі «Голодомор у Білій Церкві» та дайджесті «Білоцерківщина пам’ятає голодні роки 1932-1933».

Свічечка, запалена в цей день, символізувала скорботу української нації за жертвами голодомору.

Голодомор 1932-33 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого.

Наталія Добровольська.