• День знань у бібліотеці

         Першого вересня в Україні відзначається День знань. Цьогорічний перший урок для школярів відбувся під назвою «Україна – наш спільний дім», присвячений 20-й річниці незалежності України.
         У цей день центральна бібліотека для дітей гостинно розкрила свої двері перед учнями ЗОШ №11, 4, 20, 21. Для старшокласників у читальній залі 5-9 класів оформлена книжкова виставка «Україно моя, ти могутня і сильна», на якій були представлені книги, що знайомили користувачів  з історією України, її державним устроєм, символікою, природними багатствами та культурою, даючи цілісне уявлення про Україну, як незалежну демократичну державу. Головний  методист  Тамара Антонівна Шпак провела цікаву бесіду, розповідаючи учням про становлення незалежної України. Захід розпочався  звучанням Державного гімну. Діти слухали вірші Ганни Чубач про державні символи України у виконанні авторки, що звучали в запису. Зацікавила юних читачів вікторина з історії України, її звичаїв та традицій.     

         Для учнів молодших класів бібліотекар І категорії Романович Людмила Миколаївна провела бесіду-огляд біля книжкової виставки «Не забувай, дитино, землю, що зветься Україна. Учні 4 класу ЗОШ №11 підготували поетичну сторінку по темі свята, а Людмила Миколаївна провела інтелектуальну гру «Україна в загадках, прислів`ях та приказках». Всі заходи, що відбулися у цей день у бібліотеці, супроводжувалися записами пісень про Україну.
         Для вчителів шкіл мікрорайону вже стало доброю традицією проводити День знань у бібліотеці.  1 вересня 2011 року стало справжнім святом і для учнів і для бібліотекарів. Цей день налаштував усіх на нові успіхи та здобутки, розпочав новий період у житті школярів і дав настанову нам, бібліотекарям працювати ще завзятіше, щоб виправдати слова, сказані вчителями та учнями: «Та як же ж ми без бібліотеки, ви ж – наші найперші помічники».

         Олена Корнієнко, зав. відділом ЦДБ.  

           Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше