• Відомі та цікаві особистості Білої Церкви

Відомі та цікаві особистості Білої Церкви Відомі та цікаві особистості Білої Церкви Відомі та цікаві особистості Білої Церкви Відомі та цікаві особистості Білої Церкви

14 листопада фахівчині філії №3 для читачів – здобувачів освіти ЗП(ПТ)О Білоцерківський професійний коледж, які проживають у гуртожитку, разом з вихователем Галиною Кригіною провели краєзнавчу абетку «Відомі та цікаві особистості Білої Церкви».

Більшість юнаків не місцеві, приїхали з різних територіальних громад Київщини. Для них ця інформація була надзвичайно корисна і пізнавальна.

Звичайно, розповісти про всіх талановитих та знаних людей Білої Церкви бібліотекарки не мали змоги.

Присутні прослухали розповідь про письменників-краян, науковців, художників, військових, полеглих воїнів: Олександра Марченка та Віталія Коломійця.

Зацікавила учнів книга Тамари Коломієць «Сповідь про сина». Мама героя російсько-української війни розповідає про свого сина з позивним «Танкіст» Віталія Коломійця.

Затамувавши подих, учасники заходу слухали вірші Андрія Кириченка про Україну, війну, насолоджувалися лірикою Галини Гай...

Захід доповнила виставка світлин з тематичною назвою.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе юнакам ще більше полюбити наше місто!

Наталія Добровольська.