• Та, що любить Україну, дітей та вірші

  Та, що любить Україну, дітей та вірші Та, що любить Україну, дітей та вірші Та, що любить Україну, дітей та вірші Та, що любить Україну, дітей та вірші

  9 листопада знана білоцерківська дитяча поетеса Тетяна Строкач завітала до центральної бібліотеки для дітей на зустріч із читачами –учнями 4-Б класу гімназії-початкової школи №11.

  Четвертокласники старанно готувалися до зустрічі: вчили вірші й пісні на слова пані Тетяни, підготували поетесі подарунок на день народження – інсценівки її віршів «На нашому подвір’ячку – весела вечірочка!» та «Парасолька».

  Пані Тетяна з перших хвилин спілкування оволоділа дитячою аудиторією. Авторка щиро та цікаво розповідала про дитячі журнали «Пізнайко», «Котя», «Колобочок», «Крилаті», з якими співпрацює, про свої книжечки для найменших «Хованки», «Хто сховався під землею», «Динозаври», «Хто сховався у місті», читала найцікавіші власні поезії з поетичних збірок «Веселковий дивосвіт», «Краплинка доброти». Школярам сподобалася чудові поезії письменниці, адже написані вони саме для них. Дівчатка та хлопчики із захопленням слухали її розповіді та з не меншим задоволенням ставили запитання й отримували відповіді.

  Гарний настрій панував в книгозбірні під час проведення розважальної програми за творчістю поетки. Читачі дружньо відгадували «Загадки про казки» та про «Диснеївських принцес», які спонукали їх виявити знання казкових сюжетів та їхніх героїв. Із захватом діти брали участь в розвивальних іграх «Овочевий каламбур», «У грибочків нині свято», «Знайди пару», співали, танцювали, водили хороводи, робили світлини та селфі в бібліотечній фотозоні на згадку про захід.

  Сподіваємось, що зустріч із поеткою-краянкою залишить в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.

   

  Олена Корнієнко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше