• Плекатимеш мову – цвістимуть слова

Плекатимеш мову – цвістимуть слова Плекатимеш мову – цвістимуть слова

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Цього рокуУкраїна відзначає чудове свято – День української писемності і мови 27 жовтня. Саме в цей день бібліотекарка села Вільна Тарасівка Раїса Лисак запросила своїх користувачів на годину спілкування «Плекатимеш мову – цвістимуть слова».

Пані Раїса розповіла присутнім про історичний шлях української мови, її розвиток і становлення. Звичайно, не могла Раїса Юріївна не згадати про чудових і талановитих українських письменників, поетів, а це і Леся Українка, і Панас Мирний, і Григорій Сковорода, і Іван Франко, і наш великий Кобзар – Тарас Шевченко, який наказував нам любити, вивчати і знати українську мову.

Під час заходу користувачі мали змогу позмагатися у конкурсі «Розгадай слова».

На книжковій виставці «Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ!» експонувались книги про роль рідної мови в утвердженні української державності, художні твори та поезія українських авторів.

Раїса Лисак.