• Нас єднає рідне слово, ніжне, чисте, барвінкове!

Нас єднає рідне слово, ніжне, чисте, барвінкове! Нас єднає рідне слово, ніжне, чисте, барвінкове! Нас єднає рідне слово, ніжне, чисте, барвінкове! Нас єднає рідне слово, ніжне, чисте, барвінкове! Нас єднає рідне слово, ніжне, чисте, барвінкове!

У бібліотеці-філії №1 для дітей завершився надзвичайно насичений літературними забавами, творчими зустрічами, майстер-класами бібліотечний тиждень поетичним вернісажем «Нас єднає рідне слово, ніжне, чисте, барвінкове!», присвячений Дню української писемності та мови. Свято української писемності та мови традиційно відзначається в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця (письменника-агіографа, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря), з чиїм ім’ям пов’язують започаткування писемної української мови. Мова – це наша зброя, мова – це наш генетичний код.

Перейнявшись почуттям любові до рідної мови, активні користувачі бібліотеки Міланка Прокопенко, Іванка та Артемчик Починок, Семен Бутрей, Богданчик Мусієнко залюбки декламували улюблені вірші про мову В.Гринько, Л.Полтави, М.Пироженка, Т.Строкач, а вражені теплом дитячих сердець глядачі натхненно аплодували.

У читальній залі бібліотекарі облаштували книжкову виставку«О, мово, хто без тебе я?» навчальними посібниками та довідниками з вивчення української мови, різноманітними абетками та книжечками, які посприяють відвідувачам удосконалити свої мовні знання.

Плекаймо, шануймо, цінуймо, збагачуймо українську мову, бо вона є генетичним кодом українця! Зі святом всіх нас!

Олена Крищенко.