• Творча осінь із бібліотекою

Творча осінь із бібліотекою Творча осінь із бібліотекою Творча осінь із бібліотекою Творча осінь із бібліотекою Творча осінь із бібліотекою

Гадаєте, що на канікулах у книгозбірні тихо і порожньо? Та де там! У бібліотеці-філії №1 для дітей – весело, гамірно та дуже-дуже творчо!

Одна із зустрічей з вихованцями освітнього центру «Диволенд» була присвячена чарівній порі року – осені. Вели розмову про асоціації, які виникають у дітлахів від слова «осінь», залюбки декламували «осінні» вірші, охоче, наввипередки розгадували загадки та долучалися до голосних читань.

З великою радістю юні читайлики взялися до надзвичайно цікавого та пізнавального заняття – виготовлення «консервованого» гербарію, для створення якого використовували листя та насіння дерев, трави, осінні квіти...

Під час творчої роботи вчилися розпізнавати дерева за формою листя та створювати гербарій в домашніх умовах.

Своїми осінніми шедеврами діти обіцяли прикрасити домівки, чи подарувати друзям, рідним.

Тож, друзі, запрошуємо й вас провести канікули в бібліотеці цікаво та з користю!

Тетяна Качанова.