• Не обминеш своїх доріг

  Не обминеш своїх доріг Не обминеш своїх доріг Не обминеш своїх доріг

  Не обминеш своїх доріг // Вони простеляться під ноги // Звідтіль, де батьківський поріг, // І до останнього порога… ГалинаГай

  Ці поетичні рядки найкраще характеризують життя і творчість письменницької родини Гаїв, які обрали свою дорогу, пройшовши нею з гідністю і честю через усе життя.

  «Білоцерківські Гаї» – так називався День бібліографії, який відбувся для поціновувачів їхньої творчості в бібліотеці-філії№4 сімейного читання.

  Під час години пам’яті «Літературними шляхами Анатолія та Галини Гай» завідувачка бібліотекою Катерина Волинець розповіла присутнім про дружбу колективу бібліотеки з цією талановитою родиною, ознайомила з творчою спадщиною подружжя, а також їхніх дітей – Лесі та Юрія. Крім того, Катерина Василівна презентувала біобібліографічний покажчик «Набуток зрілого таланту», присвячений творчості Анатолія Івановича та Галини Семенівни.

  Тетяна Сулейманова, координатор клубу «Сузір’я», яка в свій час очолювала бібліотеку, поділилася спогадами про початок творчої співпраці родини Гаїв з колективом, охарактеризувавши її, як надзвичайно плідну і корисну.

  Бібліотекарка Юлія Харченко розповіла про власне бачення ролі цих талановитих людей у культурному і літературному житті міста та продекламувала вірші Галини Гай.

  Читачі мали можливість познайомитися з виданнями письменників, представленими на книжковій виставці «Слово рідного краю», яку оформила Жанна Харченко. Світлана Могорит підготувала слайд-презентацію із світлинами родини Гаїв, на яких закарбовані епізоди з літературного та волонтерського життя письменницької родини.

   

  Світлана Могорит.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше