• Дерево адаптації

Дерево адаптації Дерево адаптації Дерево адаптації Дерево адаптації

23 жовтня на зустріч з членкинями клубу «Вікторія», що працює при Центральній бібліотеці для дорослих, завітала Анастасія Гейло, волонтерка Білоцерківської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

Пані Анастасія провела заняття з психосоціальної підтримки, наголосивши, що психічне здоров’я так само важливе, як і фізичне, особливо в наш час, коли люди проживають в ситуаціях з якими не стикалися раніше. Щоб понизити рівень тривожності в стресових ситуаціях, волонтерка порадила негативні емоції виносити на папір.

Учасниці заходу із задоволенням займалися інтуїтивним малюванням Дерева адаптації. Під час живописання жінки весело спілкувалися між собою і співали улюблених пісень.

Арт-терапія додала кожному впевненості в собі, зарядила енергією та оптимізмом, підняла настрій.

Людмила Чупак.