• Корифей театру – Володимир Рєпін

         Володимир Олександрович Рєпін – заслужений артист України, кавалер ордена “За заслуги” ІІІ ступеня та багатьох інших високих державних та мистецьких відзнак, провідний актор театру ім. Саксаганського. Народився у м. Бердичів 3 липня 1931 року. Автор двох книг: «Театр як життя» (2009) – про долю рідного театру – та автобіографічної книги «Шлях до сцени» (2011), приуроченої до 80-річчя від дня народження актора.

          «Коли прийшов час зробити деякі життєві висновки, я вирішив написати книгу, адже 80 років вже дають право зробити оцінку життя», – так прокоментував свіже видання Володимир Олександрович.
          «Чому я став актором? Не можу стверджувати, що поштовх до вибору моєї професії дала мама, хоча так воно і є. Адже ще з дитячого садочка – я актор, і саме мама почала залучати мене до масових заходів, коли я, будучи зовсім маленьким, співав і читав вірші, грав, як справжній актор.
  Пам`ятаю, на свята, коли сім`я збиралася за столом, бабуся оголошувала: «Виступає артист погорілого театру», і я гордий, вилазив на стільчик, одягав якусь дідусеву одіж і починав: «Во глубине сибирских руд...».
         Володимира Олександровича все життя манив театр. Був він і в шкільній самодіяльності задіяний, гарно заспівував, маючи красивий голос – оксамитовий тенор. Він і зараз співає так само палко і душевно, тільки голосу додалося більше шарму.
         Сьогодні Володимир Рєпін – провідний актор театру ім. Саксаганського. Про свій прихід до білоцерківського театру згадує так: «Мене зарахували до штату 11 березня 1962 року. Зустріли дуже гарно. Я тоді був здивований творчим надбанням театру, а коли дізнався про історію, закохався. Це надзвичайний колектив зі своїми традиціями, стосунками, магічною аурою».
         Ролі бували різними, хоча зазвичай грав героїв – мав гарну зовнішність і красивий голос. Проте ніколи не відмовлявся від негативних ролей: «Талановитість не приходить сама. І може згаснути, якщо використовувати її невдало. Актор має «влізти у шкуру» свого персонажа. Якщо актор говорить, що не може грати цю роль, це означає, що він ще професійно слабкий».
         У вересні очікується бенефіс заслуженого артиста України Володимира Рєпіна. Знаємо, що зала театру буде переповнена, адже вона не може вмістити всіх, хто є прихильником таланту Великого Актора.

  Київщина. – 2011. - №7-8. – серп. – С.43.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше