• День у бібліотеці

День у бібліотеці День у бібліотеці День у бібліотеці День у бібліотеці День у бібліотеці

28 вересня центральна бібліотека для дітей була наповнена дитячими усмішками та позитивними емоціями. Бібліотекарі запросили своїх читачів на святкову толоку з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Найпершими завітали учні приватної школи «Алетея». Дітей захопила екскурсія залами читальні, знайомство з цікавими книгами та журналами, мандрівка Кімнатою казок, що супроводжувалась казковою вікториною «Казкознавці» та літературною грою «Хто ці речі загубив?».

Найменші читайлики переглянули лялькову виставу «Незнайко йде до бібліотеки» та відгадали загадки Знайка.

Із задоволенням школярики й самі стали артистами і взяли участь у інсценівці казки «Ріпка». Приємним сюрпризом стало й читання казки-підказки «Галинчині мандри».

Читачі старшого відділу використали свої знання щоб розгадати кросворд «Книжкові дива» та взяли участь у квесті «Сучасний бестселер».

Читачі вкотре довели, що інтерес до читання не згасає, а найвірнішими друзями залишаються книги.

Олена Корнієнко.