• Книжковий дім

  Книжковий дім Книжковий дім Книжковий дім Книжковий дім Книжковий дім

  У переддень Всеукраїнського дня бібліотек у центральній бібліотеці для дорослих відбулася зустріч працівників книгозбірні з читачками – членкинями клубу «Водограй».

  Присутні тепло привітали бібліотекарок з прийдешнім святом та презентували смаколики. А Ольга Андреєва подарувала власну картину, написану акриловими фарбами.

  Бібліотечні фахівчині Людмила Чупак і Олена Стельмах підготували відео презентацію про найкращі, найсучасніші, найкреативніші, найзатребуваніші бібліотеки світу і України та розповіли про те, як виживають і працюють книгозбірні під час війни.

  Учасниці заходу були шоковані фотографіями розбитих і знищених рашистськими варварами бібліотек на Донеччині, у Маріуполі, Херсоні, Чернігові.

  Читачка Валентина Майборода зазначила, що не уявляє своє життя без книги і бібліотеки, адже любить читати ще з раннього дитинства.

  Активний читач і друг бібліотеки Анатолій Скепко продемонстрував присутнім відеофільм, який змонтував за матеріалами книги історика і краєзнавця, співробітника інформаційно-краєзнавчого відділу Білоцерківської ЦБС Сергія Різника «Прогулянка по древньому Юр’єву».

  Захід пройшов у теплій і дружній атмосфері.

   

  Людмила Чупак.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше