• Книжковий дім відкритий всім

  Книжковий дім відкритий всім Книжковий дім відкритий всім

  На бібліозустріч «Книжковий дім відкритий всім» працівники бібліотеки-філії №4 завітали до учнів 7-Г класу природничо-математичного ліцею-гімназії №16. Бібліотекарка Жанна Харченко розповіла про користь читання, дала поради, які допоможуть полюбити читання. Семикласникам дуже сподобалися історії від письменників: Тетяни Пакалюк «Не хочу читати», Клауса Гагерупа «Дівчинка, яка рятувала книжки», Ірини Порхун «27 причин читати книгу». Особливо дітям сподобалася «Книжка, яка допоможе полюбити книжки навіть тим, хто не любить читати» – написана Франсуазою Буше, яка пропонує веселі поради та цікаві відповіді на запитання про читання. Книга цікава своїм гумором та відкриває читачам новий світ захоплюючих історій.

  Світлана Могорит підготувала для учнів мультимедійну презентацію «Бібліотека – скарбниця віків», в якій показала найкращі, найбільші та незвичайні бібліотеки світу.

  Весело було дітворі і під час вікторини, коли діти активно відповідали на запитання та брали участь в літературних іграх.

   

  Жанна Харченко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше