• Ріка життя Ніни Фіалко

Ріка життя Ніни Фіалко Ріка життя Ніни Фіалко Ріка життя Ніни Фіалко Ріка життя Ніни Фіалко

25 вересня у клубі «Вікторія», що працює при центральній міській бібліотеці для дорослих, відбувся літературно-мистецький захід, присвячений 80-річчю від дня народження відомої української письменниці Ніни Фіалко.

Завідувачка бібліотекою Людмила Чупак розповіла про життєвий і творчий шлях літераторки, в доробку якої налічується 17 романів про реальні життєві історії українців.

Бібліотекарка Олена Стельмах познайомила присутніх з книгами Ніни Фіалко, які є у фонді бібліотеки, коротко розповівши про кожну з них.

Учасниці заходу також переглянули відеоролики зняті за мотивами романів «Нерівний шлюб», «Гніздо для зозулі», «Примарне щастя» та прослухали українські пісні у виконанні Іво Бобула та Михайла Хоми.

Наприкінці заходу вдячні членкині клубу «Вікторія» привітали бібліотекарок із прийдешнім Всеукраїнським днем бібліотек.

Людмила Чупак.