• Бесіда-реквієм «Сум Бабиного Яру»

  Бесіда-реквієм «Сум Бабиного Яру» Бесіда-реквієм «Сум Бабиного Яру»

  29 вересня – День пам’яті трагедії Бабиного Яру…

  1941 рік. Бабин Яр.Тут сталасяодна з найтрагічніших сторінок в історії України та Києва – масові вбивства в урочищі Бабин Яр у роки Другої світової війни. Трагедія стала всесвітнім символом Голокосту, нагадуванням про жахливий злочин, загальноукраїнським місцем пам’яті, де знищено близько 100 тисяч жертв упродовж 1941-1943 років. Лише за два дні – 29 та 30 вересня 1941-го року – в урочищі Бабин Яр розстріляли майже 34 тисячі євреїв. Бабин Яр перетворився на величезну братську могилу, де німецькими окупантами були закатовані представники мирного населення Києва різних національностей.

  Напередодні роковин цієї страшної трагедії для семикласників гімназії-початкової школи №4 проведена бесіда-реквієм «Сум Бабиного Яру». Бібліотекарка Тетяна Бєлєнька розповіла школярам про Київ за часів німецької окупації, представила хронологію подій, які відбувалися в Бабиному Яру, озвучила масштаби трагедії та кількість загиблих, познайомила з літературою, представленою на книжковій виставці «Пекло на землі». Перегляд відеосюжету «Події епохи» дав можливість гімназистам усвідомити, наскільки жахливою була ця трагедія.

  На заході звучали вірші Дмитра Павличка, Петра Осадчука, Володимира Карася у виконанні Надії Примаченко, Єлизавети Савенко, Віолетти Фоменко та Тетяни Бєлєнької.

  Наприкінці заходу учні запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували пам’ять за невинними жертвами.

   

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше