• “Ой на Івана, ой на Купала”...

       “Ой на Івана, ой  на Купала” линуло у святково прибраній літературній вітальні центральної бібліотеки. Купальський хоровод водили жінки-бібліотекарі. А далі... завирувало святкове дійство, сповнене незбагнених чар і таїн: заквітчане деревце – Марена, сам Купайло, сплетені дивовижно-красиві віночки з деревію і барвінку, ягід бузини і ромашки, рути і нагідок, соняшничків і любистку...
      Таким незвичайним дарунком від колег центральної бібліотеки розпочався золотий ювілей редактора ЦБС Тетяни Іванівни Прищепенко – чарівної, вправної, кмітливої і веселої жінки, учасниці народного вокального ансамблю “Калина”.
       Без перебільшення, Тетяна Іванівна вміє все: гарно заспівати і настрій підняти, вислухати і розрадити, підтримати і зрозуміти. Її відповідальності можна тільки позаздрити, все опанує, всього доб`ється: набирає на комп`ютері тексти і сама редагує, вправно водить автомобіль, і з внуками гуляє, вирощує на дачі все, що на городі повинно бути у доброї господині. Що не кажіть та якась загадка  в цій жінці є, адже недаремно вона народилася 7 липня у таке гарне свято, переповнене характерною українською стихією легенд і переказів. Тендітна, ніби вербичка над потічком, красива, як саме літечко, вона обігріє кожного теплом свого серця. В кожній людині Тетяна шукає позитив, любить спілкуватися з цікавими людьми і пізнавати світ, подорожуючи.
      П`ять років тому Тетяна Іванівна запросила нашу “Калину” на своє сорокап`ятиріччя до мальовничого ставу у селі Красюки на Таращанщині. Скільки позитивних емоцій ми всі повезли додому в своїх душах!
      А як вона любить “Калину”, репетиції, концернті виступи. “Співаючи, я живу”, – стверджує вона. І дійсно, на сцені Тетяна Іванівна оживає: якось велично, піднесено і яскраво входить у пісенні образи, доносячи своє бачення до глядачів і слухачів.
      Надзвичайна жіноча енергетика і шарм приваблюють мимоволі погляд усіх навколо. Хіба це не магія святкових чар, отого цвіту папороті, який кожен прагне знайти, щоб бути щасливим? І живе у серці той незгасимий вогонь кохання до чоловіка Сергія Олександровича, материнська любов до дітей – Олександри і Артема, невістки Олени, зятя Івана та своїх улюблених внучат – Арсенія, Міли і Анісії.
      Тож, з роси і води тобі, моя дорога колего, подруго! Хай ще довго не згасає у твоєму серці той всеочищающий купальський вогонь, а купальські віночки дарують надовго красу, радість і щастя!

      Тетяна Біла, зав. відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБС.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше