• Скребишанський борщ

  Скребишанський борщ Скребишанський борщ Скребишанський борщ Скребишанський борщ

  У бібліотеці-філії с. Скребиші КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона було проведено День борщу.

  Кожен українець знає, що найсмачніша страва – це український борщ! Зазвичай найсмачніший борщ варить мама чи бабуся. Але ж треба ще навчитися його готувати, тому маленькі українці та україночки долучаються до процесу приготування національної страви ще з дитинства.

  Бібліотекарка Валентина Григорівна Олексієнко вирішила наочно продемонструвати підростаючому поколінню односельців, як готують той самий, справжній, наваристий, найчервоніший скребишанський борщ. Тож на подвір’ї бібліотеки розвели багаття, поставили триногу, підвісили на неї казанок і почали чаклувати над стравою. Валентина Григорівна розповідала діткам про види борщу, яких виявилося чимало, про правила приготування борщику, про великі та маленькі секретики його неперевершеного смаку. Діти, у свою чергу, пригадували, як же ж готують борщ їхні матусі і, які «секретні» інгредієнти додають до нього, щоб він мав неповторний смак.

  А коли скребишанський борщ був готовий, усі радо смакували улюбленою стравою українців – Борщем!  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше