• Екскурсія до бібліотеки Екскурсія до бібліотеки Екскурсія до бібліотеки Екскурсія до бібліотеки

У бібліотеці-філії с. Скребиші КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона відбулася традиційна зустріч-екскурсія з першокласниками та учнями другого класу.

Бібліотекарка філії Валентина Григорівна ознайомила першачків з бібліотекою. Малеча мала можливість доторкнутись та ознайомитись з усім, що є невід’ємними атрибутами бібліотеки. Дітвора розглядала книги на поличках та виставках, дізналася для чого потрібен формуляр читача та каталог.

Підвищений інтерес у дітей викликав міні ляльковий театр. Кожен маленький читайлик хотів спробувати себе у якості актора-лялькаря. Тому спеціально для зустрічі з юними читачами бібліотекарка підготувала дві казкові постановки для лялькового театру. Усім страшенно сподобалося керувати ляльками-казковими героями та говорити смішними голосами звірів.