• Українське кіно сильніше, ніж зброя

Українське кіно сильніше, ніж зброя Українське кіно сильніше, ніж зброя Українське кіно сильніше, ніж зброя Українське кіно сильніше, ніж зброя

День українського кіно – професійне свято, яке щорічно відзначається у другу суботу вересня. Кіномистецтво формує національну свідомість, протистоїть ворожій пропаганді, є важливою складовою національно-патріотичного виховання.

З нагоди свята у бібліотеці-філії №2 відбувся День інформації «Українське кіно сильніше, ніж зброя».

Бібліотекарка Ірина Тупчій запросила членів клубів «Промінь надії» та «Любисток» на книжкову дегустацію «Читайте книгу, дивіться фільм». Під час заходу присутні обговорили твори українських авторів, які були екранізовані.

Читачі, вже знайомі з героями романів, пригадали найцікавіші моменти, а ті, хто ще не встиг прочитати твір, мали можливість ознайомитися з книгами.

Про фільми, які знімалися у Білій Церкві дізналися члени клубу «Цікаве дозвілля» під час кінолекторію «Біла Церква в українському кіно».

Бібліотекарка Олена Буяненко розповіла, що у всі часи вулиці, парки та сквери нашого міста ставали привабливими знімальними майданчиками для відомих режисерів. Учасники заходу переглядали уривки з кінофільмів та впізнавали неповторні краєвиди Білої Церкви.

У книгозбірні була розгорнута книжкова виставка «Український світ кіно». Представлені на ній видання знайомлять користувачів з історією українського кінематографу.

Світлана Линник.