• Сторінками улюблених книг

Сторінками улюблених книг Сторінками улюблених книг Сторінками улюблених книг Сторінками улюблених книг Сторінками улюблених книг

Наприкінці липня працівники бібліотеки-філії №2 завітали до вихованців дошкільного підрозділу Білоцерківського приватного ліцею «Міцва-613», щоб нагадати про особливий день – День згадування улюблених книг.

Разом із бібліотекаркою Тетяною Матвієнко дітлахи пригадували улюблених казкових героїв та знайомилися із новими цікавими творами. Під час заходу діти із задоволенням відгадували персонажів казкових історій, відповідали на запитання ігрової вікторини «Впізнай казку».

Малеча мала можливість взяти участь у різноманітних веселих іграх та розвагах: «Стежками казок», «Добрий чи злий казковий герой», «Склади пазли і назви книгу» та інсценізували українську народну казку «Ріпка», в якій діти себе відчули на місці головних героїв.

Наприкінці заходу дітлахи поринули у чарівний світ книги: з цікавістю гортали сторінки книжечок, розповідали про своїх улюблених казкових героїв та розглядали яскраві ілюстрації.

Світлана Линник.