• Народні промисли та ремесла України

Народні промисли та ремесла України Народні промисли та ремесла України Народні промисли та ремесла України

22 липня у бібліотеці-філії села Вільна Тарасівка відбулась народознавча година «Народні промисли та ремесла України». На захід завітали найактивніші читачі бібліотеки. Захід відбувся у краєзнавчому куточку бібліотеки.

Бібліотекарка Раїса Лисак коротко розповіла присутнім про окремі традиційні ремесла України, такі як: гончарство, декоративний розпис, ткацтво, лозоплетіння, ковальство, бляхарство, писанкарство тощо. З цікавістю слухали присутні про історію промислів, їхній розвиток та особливості, притаманні кожному регіону країни.

З покоління в покоління передавалися таємниці технічної майстерності, вдосконалювалися прийоми обробки природних матеріалів. Народне мистецтво – це минуле в сьогоденні, жива традиція, ланцюг, що незмінно зберігає спадкоємність поколінь, народів, епох. І кожен виріб несе в собі добро, радість, тепло рук майстра і нестримну фантазію. Не знаючи свого минулого, не можна осмислити сучасне,– наголосила бібліотекар.

Раїса Лисак.