• Бібліотекар за покликанням

         Кожного робочого ранку тисячі жінок поспішають на свої робочі місця. Вони швидко випивають каву або чай, роблять зачіски, взувають черевички, зачиняють за собою вхідні двері. Дехто, кому не сильно поталанило та чиє місце роботи знаходиться подалі від дому, мають ще й витерпіти кілька зупинок у наповненому людьми громадському транспорті. І щоранку, вже понад 25 років, у цьому асортименті парфумів та цокаючих асфальтованими доріжками підборів, поспішає на своє робоче місце одна жінка: завжди спокійна, тиха, мила, щира, привітна... Це поспішає на роботу працівник центральної бібліотеки для дітей Катерина Володимирівна Діденко.
         Катерина Володимирівна народилася у с.Щербаки на Київщині. Саме у цьому місці з`явилося її захоплення книгою, яке згодом переросло у майбутню професію.
  Але про все поступово. Закінчуючи школу, юна Катя перегортала сторінку за сторінкою десятки книг. Здавалося, незабаром у сільській бібліотеці не залишиться жодної книги, яку б вона не прочитала.
         Свій трудовий стаж дівчина почала на Гор-Пустоварівському цукровому заводі та любов до книги взяла верх і 1969 року вона вступила на бібліотечний факультет Київського державного інституту культури. Опісля закінчення інституту Катерина Володимирівна отримала  направлення у дитячу міську бібліотеку м. Тернопіль та доля розпорядилася інакше, тож вже багато років ця жінка є невід`ємною частиною колективу ЦДБ.
         Її люблять та цінують колеги, поважають читачі та їх батьки. Катерина Володимирівна працює у самому серці дитячої бібліотеки – на абонементі відділу для дошкільнят та учнів 1-4 класів. Саме тому на плечах цієї працелюбної жінки лежить величезна відповідальність, адже від її старанності та відданості праці певною мірою залежить роль книги у подальшому житті маленького читача. І для кожного з них вона знаходить потрібні слова, допомагає та радить у виборі книги, проводить індивідуальні бесіди на тему бережного ставлення до друкованих видань, організовує цікаві ігри та вікторини. А найголовніше, що вона завжди зустрічає своїх читачів щирою посмішкою та лагідним поглядом, адже, як мати двох синів та донечки, вона як ніхто знає, що потрібно дітям. Саме тому до неї завжди поспішають четверо красунь-онучок.
         Нещодавно Катерина Володимирівна Діденко відзначила свій ювілей. Тож від імені всіх читачів та колег хочу щиро привітати її з днем народження! Побажати міцного здоров`я, творчих успіхів у роботі та, найголовніше, – вдячних читачів!
                                                                              

   Олександра Корнієнко, читачка ЦДБ з чотирирічного віку.


  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше