• Весела рибалка

Весела рибалка Весела рибалка Весела рибалка Весела рибалка Весела рибалка

Щорічно у другу неділю липня в Україні відзначають День рибалки. Це свято не має обмежень за віком і є приводом для гарного та приємного проведення часу на природі, чи в колі друзів. За традицією цього дня рибалки влаштовують змагання.

З цієї нагоди у бібліотеці-філії №2 відбулася пізнавально-розважальна година «Весела рибалка». Учасники заходу, вихованці БПШ «Казка» (класовод Оксана Дмитрівна Бадзюк), ознайомилися з тонкощами рибної ловлі та відправились на рибне полювання. Дітлахи не лише вправно «рибалили», а й відповідали на запитання вікторини «Веселий акваріум» та відгадували загадки. Гравці виловлювали рибку, читали «рибальські премудрості», брали участь у конкурсі «Продовж прислів’я». Також, на дітей чекали такі ігри як: «Склади слово», «Оце так риба!» тощо.

Як зробити рибку з паперу своїми руками, малеча дізналася під час майстер-класу, який провела фахівчиня книгозбірні Юлія Животівська. Діти навчалися виготовляти яскравих паперових рибок, якими можна гарно прикрасити кімнату.

На святі було весело, гамірно і цікаво, а юні риболови отримали океан емоцій та море позитиву.

Світлана Линник.