• Вимріяна поколіннями

Вимріяна поколіннями Вимріяна поколіннями Вимріяна поколіннями

До Дня Конституції України працівники центральної бібліотеки для дорослих провели літературно-патріотичний колаж «Конституція України: від витоків до сьогодення». Завідувачка відділом обслуговування Людмила Чупак розповіла присутнім про ухвалення Основного закону України 1996 року, наголосивши, що в Конституції закріплені права та обов’язки громадян, основи державного ладу, порядок формування та повноваження державних органів влади. Пані Людмила розповіла Конституцію Пилипа Орлика –найпрогресивніший документ ХVІІІ століття та «Устав Володимира Всеволодовича» початку ХІІ століття.

На захід була запрошена поетеса Оксана Володимирівна Щербань, авторка поетичних збірок для дорослих і дітей: «Тернові сни», «Душа мовчання», «Музика життя», «Із райдуги водичка» та збірки оповідань і віршів «Крихти правди». Пані Оксана членкиня Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум», переможниця поетичних фестивалів і конкурсів. Її вірші пронизані неймовірно глибоким і трепетно-болючим почуттям любові до людей, України, наших Захисників.

Присутні – читачі бібліотеки, членкині клубу «Водограй» подякували бібліотечним фахівчиням за змістовний цікавий захід.

Людмила Чупак.