• Все починається з футболу

Все починається з футболу Все починається з футболу Все починається з футболу Все починається з футболу

Футбол надзвичайно цікавий вид спорту, який всебічно розвиває людину, загартовуючи тіло, характер і волю.

Бажання стати футболістом починається в момент, коли батьки дарують дитині перший у його житті м’яч. З цієї хвилини, дитина стає маленьким, невмілим, але футболістом. Відтоді для малечі відкривається величезний без перебільшення, світ, під назвою Футбол.

До Всесвітнього дня дитячого футболу бібліотекарки філії №6 провели спортивний калейдоскоп «Все починається з футболу».

На захід запросили читачів книгозбірні, які не лише полюбляють грати у футбол, а й займаються цим видом спорту професійно. Це Матвій Пушняк, Богдан Зубченко, Кіріл Крамаренко, Дмитро Довгий, які тренуються у футбольній команді «Рось» та Олександр Лаблюк із команди «Арсенал».

Юні футболісти поділилися із присутніми враженнями про надзвичайно цікавий вид спорту – футбол, розповіли про свої успіхи, розкрили секрети шляху в даний вид спорту, який в кожного з низ розпочався з п’яти років та запросили любителів футболу до гри в професійні команди.

Приємно було чути, що футбол для хлопців став не просто грою, а величезним захопленням. Він сприяє розвитку витривалості, вчить працювати у команді, долати труднощі, а інколи, приймати нестандартні рішення.

Учасники заходу взяли участь у спортивних іграх «Хто спритніший», «Набий м’яч», «Біг навпаки». Перевірили свої знання з історії спорту, відповідаючи на запитання футбольної вікторини. Присутніх зацікавив конкурс «АБВГДейка» та можливість проявити артистичні здібності під час гри «Хто я?».

В бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Футбол для когось просто гра!».

Працівниці книгозбірні привітали дітвору зі святом та пригостили смаколиками. Було цікаво, весело і пізнавально.

Людмила Романюк.