• Через роки, через відстані…

         11 липня у літературній вітальні центральної бібліотеки відбулася творча зустріч членів українського товариства російської культури “Русь”  “Через годы, через расстояния”.  Розмова йшла про колишніх членів літературного об`єднання “Заспів”, яким 25 років керувала Тетяна Миколаївна Шарова, член НСПУ, а зараз голова товариства “Русь”.
         Виступаючі розповіли про Альфреда Борисовича Ходорковського, колишнього вчителя російської мови, який зараз проживає в Німеччині і працює у редколегії російськомовних видань та  Вадима Лазаровича Віленського, який працював редактором радіомовлення на заводі “Кераміка”, а нині проживає у США, публікується у періодичних виданнях “Новое русское слово”, “Литературный акцент”, “Золотой Пегас”.
         Серед наймолодших “заспівчан” були Юрій Ковалів, Наталка Смолякова, Леонід Подольський.  Юрій Ковалів зараз професор, доктор наук, а Наталка Смолякова – керівник музею на Львівщині.
         Леонід Олександрович Подольський, зараз житель Канади, був присутній на зустрічі. Колись учитель російської мови і літератури, завуч ЗОШ №4, нині – вчитель у російськомовному  ліцеї, видавець російськомовного журналу для дітей. Зворушливо звучали вірші у виконанні автора, присвячені Тетяні Миколаївні Шаровій. Цікавою була його розповідь про уроки російської мови у далекій Канаді.
         До уваги присутніх були представлені книги “заспівчан” на книжковій виставці “Творчість, натхнення, поезія”, організованій працівниками читального залу ЦБ. Ведуча заходу – Тетяна Шарова.
         Виступаючі підкреслили, що захоплення юності стало професією для багатьох випускників літературної студії, а життя за кордоном не є перешкодою для любові до Батьківщини, її мови та літератури.

  Ніна Пругер, зав. філією №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше