• Книжковий світ дитинства

  Книжковий світ дитинства Книжковий світ дитинства Книжковий світ дитинства Книжковий світ дитинства Книжковий світ дитинства

  8 червня для хлопчиків та дівчаток літнього табору «Besmart»в рамках програми літніх читань «Літо з гарною книгою» була проведена конкурсно-пізнавальна програма «Книжковий світ дитинства».

  Завідувачка ЦДБ Олена Корнієнко радо зустріла дітлахів на порозі веселих літніх пригод, провела екскурсію залами бібліотеки,запросила малечу у дивовижну книжково-казкову країну −«Кімнату Казок», яка приємно здивувала дітей, зачарувала яскравими фарбами петриківського розпису. Мандруючи Повітряною, Підводною та Земною кімнатами, читайлики зустрічалася з відомими улюбленими героями, знайомилися з дивовижним світом казки.Пригоди в казковій кімнаті зацікавили малюків. Вони жваво розгадували загадки, відповідали на запитання гри-вікторини «Хто ці речі загубив?», старанно складали з пазлів ілюстрації казкових сюжетів, із задоволенням брали участь у грі «Музичний сувенір».

  Зацікавило дітлахів і розмаїття яскравих книг та журналів, які занурили їх у світ пізнання, фантастичних пригод та мандрів. Вихованці табору довго гортали сторінки дитячих книжок і періодичних видань, розглядаючи кольорові ілюстрації.

  Екскурсія бібліотекою вразила маленьких читайликів, що вперше завітали до книгозбірні,спеціально для цього подолавши чималий шлях. Та він був того вартий. Адже яскравий книжковий світ здатен дивувати.

   

  Світлана Шалагіна.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше