• Веселковий світ дитинства

Веселковий світ дитинства Веселковий світ дитинства Веселковий світ дитинства Веселковий світ дитинства Веселковий світ дитинства

Весело й цікаво пройшло дитяче свято «Веселковий світ дитинства», у селі Вільна Тарасівка. До святкування долучилися маленькі мешканці села та їхні батьки.

Дракончик Гоша, роль якого виконувала бібліотекарка пані Раїса, та працівники Будинку культури підготували для малечі цікаві загадки і конкурси. Відповідаючи на питання вікторини про Україну, діти пригадали українські звичаї і традиції, символи нашої держави, читали вірші, співали веселих пісень.

Малеча взяла активну участь у малюванні кольоровими долоньками мапи України та у флешмобі «Діти України за мир».

Дракончик Гоша, за допомогою квітки «права», разом з дітлахами пригадав права, які має малеча, щоб бути захищеною.

Ведуча заходу нагадала присутнім, що дитинство − чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

Організатори свята нагадали дорослим про необхідність захищати права дитини. Діти повинні рости здоровими та щасливими, вчитися і займатися улюбленими справами. А ще, діти повинні мати відчуття повної безпеки, любові та підтримки, бути частиною повноцінної сім’ї, бавитися та пустувати, не жахаючись тривог.

Також для малечі були облаштовані фотозони, де дітки з радістю позували для своїх батьків.

Наприкінці заходу усі маленькі учасники отримали солодкі подарунки від організаторів.

Раїса Лисак.