• Зустріч трьох поколінь

         Червень цього літа запам`ятався визначною пам`ятною датою – 70-річчям початку Великої Вітчизняної війни. Невтішний час залишає все менше свідків живої пам`яті учасників боїв з нацизмом. А для нас, дітей війни, онуків і правнуків тих, хто загинув у жорстоких боях за визволення країни, це найболючіша рана в серці. Тому неоціненними є спогади тих, хто пережив те лихоліття, для підростаючого покоління.
         Пам`ятна зустріч трьох поколінь відбулася в актовому залі центральної бібліотеки м. Біла Церква, організована Центром громадських ініціатив (директор Н.Соколенко), та керівництвом  бібліотеки.  Сюди  завітали молоді мами та їхні діти, члени італійсько-українського проекту «Прийомні батьки», якими опікується відома італійська благодійниця, людина Світу – Сільвія Ейбл. На честь її створено клуб «Сільвія», проектом охоплено майже 50 білоцерківських малозабезпечених сімей, молодих одиноких матерів, неповних сімей, де виховуються діти від дня народження до 10 років. На жаль, сучасну молодь більше цікавлять споживацькі інтереси, тому завданням клубу «Сільвія» є духовне спілкування, виховання в молодих сім`ях високих моральних якостей, патріотизму на прикладах одвічних цінностей минулого.
         З великим інтересом присутні прослухали виступ ведучої – Людмили Федорівни Чупак, яка розповіла про початок війни поетичними рядками з творів видатних письменників тих років і до наших днів. Розповідь доповнили виступи творчого ансамблю «Калина» – працівників бібліотек міста, та колективу «Злагода» при Українському товаристві російської культури «Русь» м. Біла Церква.
         З великою увагою молодь слухала виступи ветеранів, звучали пісні воєнних літ, поезії... Ніна Андріївна Соколенко подякувала за цей корисний і цікавий урок історії, виражений в поезії та піснях нашого народу.
         Такі уроки виховують почуття патріотизму, шанобливого ставлення до учасників, дітей війни, у яких було вкрадене дитинство, до пам`ятників та обелісків тих, хто ціною власного життя визволив наше місто від німецьких загарбників.

  О.Непотачева.

  Замкова гора. – 2011. – 15 лип. – С.2.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше